Ogromna frekwencja na pierwszym spotkaniu Koła „UGranie”

We wtorek 17 stycznia br. w budynku Wydziału Historycznego UG odbyło się inaugurujące spotkanie Ogólnouczelnianego Koła Naukowego Gier Cyfrowych i Analogowych „UGranie” – założonego i funkcjonującego pod skrzydłami Wydziału Historycznego, ale otwarte dla każdej osoby z Uniwersytetu Gdańskiego.

W pierwszym spotkaniu uczestniczyła ogromna liczba osób z wielu różnych wydziałów Uniwersytetu Gdańskiego, w tym także pracowniczki i pracownicy. Łącznie było ponad 65 osób, które w całości wypełniły salę Rady Wydziału. W spotkaniu uczestniczył również dr Wacław Kulczykowski z Zakładu Edukacji Historycznej Instytutu Historii UG, który jest opiekunem Koła.

W trakcie spotkania przewodniczący Koła oraz nasz student pan Mikołaj Kornacki wraz z resztą Zarządu przedstawił i przedyskutował z uczestniczkami i uczestnikami pomysł na funkcjonowanie Koła, jego główne cele i zadania oraz plany na jego rozwój. Spotkanie zakończyło się zebraniem deklaracji członkowskich oraz zaproszeniem na rychłe wspólne granie.

 

Wszystkie osoby, które chcą dołączyć do Koła (studiujące, doktoryzujące się, pracujące na UG, a także absolwentki i absolwenci) zapraszamy na stronę Facebook Koła, gdzie publikowane są aktualności: 

https://www.facebook.com/ugranie/.

Ponadto na naszej stronie publikujemy wzór deklaracji członkowskiej, który należy wypełnić i przynieść na najbliższe spotkanie Koła.

Załącznik
Załącznik Rozmiar
Deklaracja członkowska UGranie 152.78 KB
Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 20. Styczeń 2023 - 15:55; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 20. Styczeń 2023 - 15:56; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska