Władze UG gośćmi Instytutu Archeologii WH

Rok 2023 rozpoczął się  spotkaniem z Władzami Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Historycznego UG. We wtorek 10 stycznia na zaproszenie Dyrektora IA dr. hab. prof. UG Marcina Wąsa gośćmi Instytutu Archeologii WH byli JM Rektor UG prof. dr hab. Piotr Stepnowski, Prorektor ds. Badań Naukowych prof. dr hab.  Wiesław Laskowski, Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. prof. UG Arkadiusz Janicki oraz Prodziekan ds. Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej dr hab. prof. UG Anna Mazurkiewicz. Spotkanie, z wszystkimi pracownikami Instytutu Archeologii było okazją do podsumowania naszej dotychczasowej działalności oraz omówienia planów rozwoju instytutu w najbliższej przyszłości.

Data publikacji: wtorek, 17. Styczeń 2023 - 10:40; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Styczeń 2023 - 10:46; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz