Informacja dla studentów ws. kandydatury do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału na kadencję 2020-2024

Informacja dla studentów Wydziału Historycznego UG dotycząca możliwości zgłoszenia swojej kandydatury do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału na kadencję 2020-2024

Informujemy o możliwości zgłoszenia swojej kandydatury do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego, która rekomenduje Rektorowi kandydatów lub kandydata na Dziekana.
Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wysłać w terminie do 22 maja 2020 roku do godziny 11.00 na adres parlament.studentow@ug.edu.pl skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego zgłoszenia. Wzór zgłoszenia znajduje się w załączniku.
Osoby, które zostaną wybrane do Rady Przedstawicieli Społeczności Akademickiej Wydziału zostaną o tym poinformowane drogą mailową.

Załącznik Rozmiar
Zgłoszenie kandydata 53.83 KB

Data publikacji: wtorek, 19. Maj 2020 - 12:11; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: wtorek, 19. Maj 2020 - 12:11; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski