Podstrona dotyczącej informacji nt. działań uczelni w zakresie przeciwdziałania koronawirusa

Drodzy Państwo,

Na głównej stronie uczelni od zeszłego tygodnia widnieje przejście do podstrony dotyczącej informacji nt. działań uczelni w zakresie przeciwdziałania koronawirusa:

Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony - są tutaj umieszczane najbardziej aktualne zarządzenia, aktualności czy też odniesienie do komunikatów dla pracowników w portalu pracownika.

W dniu dzisiejszym została na tej podstronie również uruchomiona dodatkowa podstrona prezentująca najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi w tym temacie. Również dotyczące projektów rozwojowych i naukowych:

Data publikacji: wtorek, 17. Marzec 2020 - 16:40; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: czwartek, 4. Czerwiec 2020 - 12:37; osoba wprowadzająca: Arkadiusz Smykowski