fbpx Podstrona dotyczącej informacji nt. działań uczelni w zakresie przeciwdziałania koronawirusa | Wydział Historyczny

Drodzy Państwo,

Na głównej stronie uczelni od zeszłego tygodnia widnieje przejście do podstrony dotyczącej informacji nt. działań uczelni w zakresie przeciwdziałania koronawirusa:

Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony - są tutaj umieszczane najbardziej aktualne zarządzenia, aktualności czy też odniesienie do komunikatów dla pracowników w portalu pracownika.

W dniu dzisiejszym została na tej podstronie również uruchomiona dodatkowa podstrona prezentująca najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi w tym temacie. Również dotyczące projektów rozwojowych i naukowych:

wtorek, 17 marca 2020 roku, 16:40