Komunikat do studentów Historii, Niemcoznawstwa, Krajoznawstwa i turystyki historycznej, Religioznawstwa

Drodzy Studenci: Historii, Niemcoznawstwa, Krajoznawstwa i turystyki historycznej, Religioznawstwa,

w związku z zawieszeniem zajęć w Instytucie Historii i planowanym przeprowadzaniem zajęć w formie on-line, bardzo prosimy o sprawdzenie w indeksie elektronicznym, czy jesteście Państwo zapisani na wszystkie zajęcia, które obowiązują Was w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020. Jest to niezbędne do utrzymywania kontaktu z prowadzącym, który także poprzez portal będzie mógł przedstawiać swoje wymagania odnośnie realizacji planowanych w tym okresie zajęć. W przypadku, gdy nie widzicie siebie dopisanego do grupy, bardzo proszę o przesłanie maila na adres sekih@ug.edu.pl z informacją wg schematu:

Kierunek, rok i stopień studiów
Przedmiot, na którym Państwa nie ma w grupie
Imię i Nazwisko Prowadzącego
Imię i Nazwisko Studenta
nr Indeksu

Prosimy o pilną i szybką reakcję z Państwa strony, gdyż takie braki mogą znacznie utrudnić komunikację.

Data publikacji: wtorek, 17. Marzec 2020 - 13:48; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Marzec 2020 - 13:48; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski