fbpx Dr Michalina Petelska na konferencji z okazji 100. rocznicy nawiązania polsko-duńskich stosunków dyplomatycznych | Wydział Historyczny

Dr Michalina Petelska na konferencji z okazji 100. rocznicy nawiązania polsko-duńskich stosunków dyplomatycznych.

W uroczystym otwarciu konferencji, która odbyła się w dniach 25 - 26 listopada na Uniwersytecie Warszawskim, wzięła udział duńska Para Książęca.
Konferencja „Just Across the Sea: 100 Years of Polish-Danish Diplomatic Relations” została  współorganizowana przez University of Southern Denmark, Instytut Historyczny UW, Duński Instytut Kultury oraz IPN. Dr Petelska zaprezentowała referat "Brandes in Poland".

Wizyta w Polsce IKM Księcia Koronnego Fryderyka i Księżnej Koronnej Mary otworzyła obchody stulecia odnowienia stosunków dyplomatycznych między Danią i Polską.

#100yearsDKPL

czwartek, 28 listopada 2019 roku, 13:36