Dr Michalina Petelska na konferencji z okazji 100. rocznicy nawiązania polsko-duńskich stosunków dyplomatycznych.

W uroczystym otwarciu konferencji, która odbyła się w dniach 25 - 26 listopada na Uniwersytecie Warszawskim, wzięła udział duńska Para Książęca.
Konferencja „Just Across the Sea: 100 Years of Polish-Danish Diplomatic Relations” została  współorganizowana przez University of Southern Denmark, Instytut Historyczny UW, Duński Instytut Kultury oraz IPN. Dr Petelska zaprezentowała referat "Brandes in Poland".

Wizyta w Polsce IKM Księcia Koronnego Fryderyka i Księżnej Koronnej Mary otworzyła obchody stulecia odnowienia stosunków dyplomatycznych między Danią i Polską.

#100yearsDKPL

Data publikacji: czwartek, 28. Listopad 2019 - 13:36; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: czwartek, 28. Listopad 2019 - 13:36; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski