[ODWOŁANY] "Armeńscy Jezydzi. Mniejszość w warunkach transformacji" - wykład otwarty | Wydział Historyczny

Uwaga! Wykład został odwołany. Odbędzie się w innym terminie, o którym będziemy informować.

Studenckie Koło Naukowe Etnologów przy Uniwersytecie Gdańskim serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Ścieżki Antropologii Współczesnej! Już w najbliższy czwartek - 17 stycznia o 17.30 swój wykład pt.
"Armeńscy Jezydzi. Mniejszość w warunkach transformacji"
wygłosi prof. UAM dr. hab. Adam Pomieciński.

Jest to refleksja Pana Profesora nad jego właśnie prowadzonymi badaniami terenowymi w Armenii.
Wykład odbędzie się w sali 30 Instytutu Archeologii i Etnologii UG przy ulicy Bielańskiej 5 w Gdańsku (za Krewetką, naprzeciwko NCK).

Zapraszamy!

projekt plakatu: Jakub Kozak