Nowa publikacja wydawnictwa Oxford University Press : "Towns on the Edge in Medieval Europe. The Social and Political Order of Peripheral Urban Communities from the Twelfth to Sixteenth Centuries"

Z przyjemnością informujemy, że nakładem Oxford University Press ukazał się tom “Towns on the Edge in Medieval Europe. The Social and Political Order of Peripheral Urban Communities from the Twelfth to Sixteenth Centuries”, Edited by Matthew Frank Stevens and Roman Czaja, Oxford 2022.

Współautorkami trzech artykułów zamieszczonych w tomie są dr Julia Możdżeń i dr Aleksandra Girsztowt. Tom jest efektem badań komparatystycznych poświęconych miastom położonym na peryferiach Europy. Międzynarodowym zespołem badawczym kierował prof. dr hab. Roman Czaja (UMK).

Data publikacji: poniedziałek, 7. Marzec 2022 - 09:53; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Marzec 2022 - 15:54; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz