fbpx Konkurs o nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej obronionej w Instytucie Archeologii i Etnologii UG | Wydział Historyczny

Jesteś tutaj

Konkurs o nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej obronionej w Instytucie Archeologii i Etnologii UG

Instytut Archeologii i Etnologii i na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza

konkurs

o Nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej

obronionej w Instytucie Archeologii i Etnologii Uniwersytetu Gdańskiego

Do konkursu mogą być zgłoszone prace magisterskie obronione w okresie między 1 września 2020 a 31 lipca 2021 roku.

Z wnioskiem o przyznanie Nagrody występuje promotor pracy magisterskiej. Nagrodę przyznaje Kapituła Nagrody w postępowaniu konkursowym. Kapituła Nagrody może podjąć również decyzję o przyznaniu do dwóch wyróżnień dla prac, które w postępowaniu konkursowym zajęły 2 i 3 lokatę.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma:

Autor wyróżnionej pracy magisterskiej otrzyma:

• nagrodę finansową w wysokości 700 zł
  • pamiątkowy dyplom

Termin składania wniosków o przyznanie Nagrody upływa 31.07.2021 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste uhonorowanie zwycięzców nastąpi podczas inauguracji nowego roku akademickiego 2021-2022 w październiku 2021 r.

Szczegółowe zasady przeprowadzania konkursu określa Regulamin Nagrody zamieszczony w załączniku.
PDF icon Regulamin konkursu122.06 KB
wtorek, 6 lipca 2021 roku, 13:05