fbpx Instytut Archeologii i Etnologii | Wydział Historyczny

Jesteś tutaj

Instytut Archeologii i Etnologii

Konsultacje pracowników Instytutu Archeologii i Etnologii - semestr zimowy 2021/2022

Ostatnia modyfikacja: 
poniedziałek, 29 listopada 2021 roku, 12:59

Nazwisko i imię

Terminy konsultacji

 

Link w aplikacji TEAMS /

adres e-mail

 

Pokój, nr telefonu 

dr hab. Tarzycjusz Buliński, prof. UG

 piątek 11:15-12:45

 (hybrydowo)

 MS Teams   lub kod 0b62g8q

 tarzycjusz.bulinski@ug.edu.pl

pok. 82

dr Agnieszka Bednarek-Bohdziewicz

 wtorek 11:00-12:30

(online lub stacjonarnie - forma do ustalenia po wcześniejszym umówieniu)

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

agnieszka.bednarek-bohdziewicz@ug.edu.pl

pok. 104, tel. 58 523 37 26
dr Mateusz Cwaliński

  środa 12:00-13:30

 (stacjonarnie)

 mateusz.cwalinski@ug.edu.pl

pok. 25, tel. 58 523 37 21

prof. dr hab. Lech Czerniak

 poniedziałek 16:00-17:30

 (stacjonarnie)

 lech.czerniak@ug.edu.pl

pok. 27, tel. 58 523 37 23

dr Joanna Dąbal

 wtorek 11:30-13:00

 (stacjonarnie)

joanna.dabal@ug.edu.pl

pok. 24B, tel. 58 523 37 19

dr hab. Sławomir Jędraszek, prof. UG

  środa 18:00-19:30

 (hybrydowo)

 Join conversation

slawomir.jedraszek@ug.edu.pl

pok. 23, tel. 58 523 37 18

 

dr Mariusz Kairski

 środa 11:45-13:15

 (stacjonarnie)

 mariusz.kairski@ug.edu.pl

pok. 91

dr Arkadiusz Koperkiewicz

 czwartek 8:00-9:30

 (hybrydowo)

 Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

arkadiusz.koperkiewicz@ug.edu.pl

pok. 24B, tel. 58 523 37 19

prof. dr hab. Andrzej Kowalski

 poniedziałek 11:00-12:30

 (online)

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 andrzej.kowalski@ug.edu.pl

pok. 89a

dr hab. Anna Kwaśniewska, prof. UG

 wtorek 10:00-11:30

 (stacjonarnie)

a.kwasniewska@ug.edu.pl

pok. 83

dr Katarzyna Linda- Grycza

 czwartek 8:10-9:40

 (online)

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 katarzyna.linda@ug.edu.pl

pok. 102, tel. 58 523 37 24

dr hab. Henryk Machajewski, prof. UG

 środa 17:00-19:00

 (online)

 Skype

 henryk.machajewski@ug.edu.pl

pok. 21, tel. 58 523 37 16

dr hab. Katarzyna Mirgos, prof. UG

  czwartek 10:00-11:30

 (hybrydowo)

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

katarzyna.mirgos@ug.edu.pl

pok. 110

 

dr Kamil Niedziółka

 

 środa 9:30-11:00

 (hybrydowo)

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 kamil.niedziolka@ug.edu.pl

pok. 20, tel. 58 523 37 15

dr hab. Waldemar Ossowski, prof. UG

  poniedziałek 14:30-16:00

 (stacjonarnie)

waldemar.ossowski@ug.edu.pl

pok. 20, tel. 58 523 37 15

 

dr Aleksandra Paprot-Wielopolska

 środa 8:30-10:00

 (online)

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

aleksandra.paprot-wielopolska@ug.edu.pl

pok. 88a

dr Marcin Paszke

 czwartek 12:20-13:20

 czwartek 14:30-14:50

 (hybrydowo)

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 marcin.paszke@ug.edu.pl

pok. 23, tel. 58 523 37 18

dr hab. Joanna Pyzel, prof. UG

 czwartek 13:30-15:00

 (hybrydowo)

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 joanna.pyzel@ug.edu.pl

pok. 25, tel. 58 523 37 21

prof. dr hab. Nicholas Sekunda

 środa 15:00-16:30

 (stacjonarnie)

 sekunda@ug.edu.pl

pok. 22, tel. 58 523 37 17

dr Anna Strobin

 poniedziałek 11:30-13:00

 (stacjonarnie)

  anna.strobin@ug.edu.pl

pok. 21, tel. 58 523 37 16

 

dr Kacper Świerk

 

 czwartek 11:00-12:30

 (stacjonarnie)

 kacper.swierk@ug.edu.pl pok. 91

prof. dr hab. Witold Świętosławski

  środa 11:00-12:30

 (online)

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 w.swietoslawski@ug.edu.pl

pok. 24A, tel. 58 523 37 20

dr hab. Marcin Wąs, prof. UG

 czwartek 13:30-15:00

 (stacjonarnie)

 marcin.was@ug.edu.pl

pok. 15