Innowacje w drodze do Gdyni

Innowacje w drodze do Gdyni

Zapraszamy wszystkich w czwartek, 12.04.2018 roku odbędzie się kolejne wydarzenie z serii innoSHARE’18 on the road: Meetups organizowane przez Fundację Polska Innowacyjna we współpracy z Instytutem Innowacyjnej Nauki, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia i  Zatoką Nauki.

Startujemy o godzinie 17:00 w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni, które mieści się przy al. Zwycięstwa 96/98) - Budynek III, sala D.

Wydarzenie to cykl paneli dyskusyjnych paneli dyskusyjnych, wywiadów oraz krótkich prezentacji
na takie tematy jak:

  • Przykład dobrych praktyk współpracy: nauka – biznes,
  • Jak tworzyć startupy i spin-offy z nauki oraz badań?
  • Wsparcie przedsiębiorstw akademickich ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego województwa pomorskiego
  • Jak komercjalizować technologie i tworzyć innowacje przy pomocy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju?
  • Współpraca naukowiec-inwestor. Jak wspólnie komercjalizować i internacjonalizować projekty badawczo-rozwojowe?
  • Finansowanie i wsparcie rozwoju startupów R&D, spin-offów i komercjalizacji badań.

 

Czym jest InnoSHARE’18 on the road: Meetups i do kogo jest kierowane?

Jest to cykl 15 wydarzeń w Polsce oraz 10 wystąpień za granicą, które dają ich uczestnikom możliwość spotkania ludzi, którzy stworzyli lub rozwijają firmy oparte na badaniach, nauce czy nowych technologiach. Podczas meetingów będzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia zaproszonych ekspertów i praktyków oraz poznać przedstawicieli Fundacji Polska Innowacyjna.

W naszych wydarzeniach udział może wziąć każdy (wstęp wolny). Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie, http://meetups.innoshare.pl/gdynia/ .

W szczególności zapraszamy doktorantów, młodych naukowców, pracowników z działów badawczo- rozwojowych sektora MŚP, liderów opinii naukowej, startupy wysokich technologii z komponentem R&D oraz organizacje i instytucje otoczenia biznesu i innowacji, jednostki miejskie związane
z rozwojem i planowaniem strategii współpracy biznesu z nauką lub nauki z biznesem.

Informacje:  

Gdynia

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 4. Kwiecień 2018 - 10:21; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: środa, 4. Kwiecień 2018 - 10:21; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra