Szachiści grają dla powodzian- turniej charytatywny!

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej oraz Szkoła Szachowa - Król i Królowa serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie – Charytatywny Turniej Szachowy, który odbędzie się 6 października 2024 roku od godziny 13:00 na Uniwersytecie Gdańskim, Wydziale Ekonomicznym w Sopocie, w Auli "O".

To doskonała okazja, aby połączyć swoją pasję do szachów z pomocą tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Całkowity dochód z wpisowego oraz licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie osób poszkodowanych przez powódź.

Podczas turnieju czeka na Was wiele atrakcji: licytacje wyjątkowych przedmiotów, aromatyczna kawa, herbata oraz domowe wypieki. Dla najlepszych szachistów przygotowaliśmy pamiątkowe statuetki i podziękowania za wsparcie naszej inicjatywy.

Zapraszamy zarówno doświadczonych graczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z szachami. Liczy się nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim wspólne działanie i wsparcie tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Razem możemy więcej!

Dołącz do nas i pokaż, że siła szachów tkwi nie tylko w grze, ale także w sercu! Zapisy na turniej znajdziesz pod tym linkiem.

Organizatorzy: Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej oraz Szkoła Szachowa - Król i Królowa.

Data publikacji: piątek, 4. Październik 2024 - 10:38; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 4. Październik 2024 - 10:40; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska