Rekrutacja do szkół letnich CASiD trwa!

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej ogłasza nabór do udziału w szkołach letnich!

Science Summer Campus - 18-31 lipca 2024

W trakcie tej szkoły letniej w towarzystwie studentów i badaczy z Odeskiego Uniwersytetu Narodowego im. Ilji Miecznikowa będziesz mieć możliwość uczestniczenia w ciekawych interdyscyplinarnych warsztatach metodologicznych, zajrzenia w zwykle niedostępne miejsca na Uniwersytecie Gdańskim, a przede wszystkim poznania nowych ludzi zza granicy!

TERMIN REKRUTACJI MIJA 14 LIPCA 2024!

Szkoła Letnia Promocji Demokracji - 19 sierpnia-1 września 2024

To niezwykła okazja do nabycia nowych umiejętności! W trakcie wydarzenia będziesz mieć okazję uczestniczyć w warsztatach fotograficznych i filmowych, a także rozmowach wokół stanu współczesnej demokracji.

TERMIN REKRUTACJI MIJA 31 LIPCA 2024!

Ponadto organizatorzy zapewniają Ci na ten czas wyżywienie w Klubokawiarni Index oraz nocleg w domu studenckim!

Jesteś zainteresowany/a udziałem w której z letnich szkół? Oto co musisz zrobić:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy pod tym linkiem.

W formularzu podaj wszystkie potrzebne dane oraz załącz krótki list w formacie pdf, w których wytłumaczysz nam, dlaczego to TY powinieneś/powinnaś wziąć udział w wybranej szkole letniej.

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!

Data publikacji: piątek, 26. Lipiec 2024 - 13:08; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 26. Lipiec 2024 - 13:20; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska