Dr Wacław Kulczykowski o historycznych grach komputerowych podczas Międzynarodowego Tygodnia Archiwów

W dniu 13 czerwca na zaproszenie Stowarzyszenia Archiwistów Polskich Oddział w Gdańsku oraz Archiwum Uniwersytetu Gdańskiego dr Wacław Kulczykowski wygłosił w historycznej Sali BHP w Gdańsku referat o historycznych grach komputerowych oraz ich roli w edukacji i popularyzacji nauki. Opowiedział również o tym, jak na Wydziale Historycznym UG wykorzystujemy gry do nauki historii oraz nowym kierunku "Projektowanie gier historycznych". Wydarzenie odbyło się w ramach świętowania Międzynarodowego Tygodnia Archiwów.

Data publikacji: piątek, 14. Czerwiec 2024 - 10:05; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 14. Czerwiec 2024 - 10:08; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska