Wykład prof. dr. hab. Mariusza Ziółkowskiego w najbliższy "Piątek na Historycznym"

Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG, zaprasza na wykład prof. dr. hab. Mariusza Ziółkowskiego pt. "Kamienne znaki tożsamości, albo o ideologiczno-politycznych (i ezoterycznych) narracjach wokół "kręgów kamiennych" i megalitów", który odbędzie się 14 czerwca br. o godz. 11.30 w auli 1.48 Wydziału Historycznego.

Prof. dr hab. Mariusz Ziółkowski objął na Uniwersytecie Gdańskim w roku akademickim 2023/2024 Katedrę im. Marii Janion.

Będzie to ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu "Piątek na Historycznym".

Data publikacji: wtorek, 11. Czerwiec 2024 - 11:46; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 11. Czerwiec 2024 - 13:12; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska