Nowe Studia Podyplomowe Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka

Wydział Historyczny UG, wraz z partnerami: Muzeum Zamkowym w Malborku oraz Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku, zapraszają od października br. na nowe dwusemestralne Studia Podyplomowe Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka.

Kadra dydaktyczna Studiów Podyplomowych składa się z muzealników oraz doświadczonych pracowników UG.

Adresowane są one w szczególności do pracowników muzeów, instytucji sprawujących opiekę nad zabytkami wykorzystywanymi do celów turystycznych oraz pozostałych instytucji kultury. Oferta kierowana jest również do wszystkich osób zainteresowanych ochroną i potencjałem turystycznym pokrzyżackiego dziedzictwa kulturowego.

To studia dla praktyków przygotowane przez praktyków!

Rekrutacja trwa do 30 września br.

Więcej informacji: Studia Podyplomowe Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka | Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego

Data publikacji: wtorek, 30. Sierpień 2022 - 13:44; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 9. Wrzesień 2022 - 09:43; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska