„Kurlandia – upadek ostatniego lenna Rzeczypospolitej” - wykład Dziekana Wydziału dr. hab. Arkadiusza Janickiego, prof. UG w ramach XX. Letnich Spotkań z Nauką

Zapraszamy do udziału w dziewiątym, ostatnim już wykładzie XX. Letnich Spotkań z Nauką pt. „Kurlandia – upadek ostatniego lenna Rzeczypospolitej”, który wygłosi dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG, Dziekan Wydziału Historycznego UG.

Wykład odbędzie się w najbliższą sobotę 27 sierpnia o godz. 20.00 w wersji online za pomocą linka na Facebooku.

Aby wziąć udział w wykładzie:
1. Należy wejść na Facebooka Wydziału Historycznego (Letnie Spotkania z Nauką) - link: https://www.facebook.com/LetnieSpotkaniaZNauka
2. O godz. 20.00 zostanie uruchomione wirtualne spotkanie, w które należy kliknąć. W uruchomionym okienku włączyć dźwięk (symbol głośniczka w prawym dolnym rogu).
3. Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie od przywitania i zaprezentowania naszego Wykładowcy.
4. Następnie Wykładowca wygłosi wykład. W trakcie wykładu osoby zalogowane na Facebooku będą mogły zadawać pytania.
5. Po zakończeniu wykładu rozpocznie się dyskusja, w trakcie której odczytamy zadane przez Państwa pytania.
6. Wykład będzie rejestrowany. Po zakończeniu spotkania zostanie on opublikowane na naszym Facebooku.

Organizatorami wydarzenia są: Instytut Budownictwa Wodnego PAN, Instytut Oceanologii PAN, Wydział Historyczny UG, Uniwersytet Gdański, Rada Upowszechniania Nauki PAN, a patronem wydarzenia jest Rada Upowszechniania Nauki PAN.

Data publikacji: wtorek, 23. Sierpień 2022 - 13:11; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Sierpień 2022 - 13:12; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska