Konkurs Instytutu Historii o Nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej

Instytut Historii na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza X edycję konkursu o Nagrodę dla autora najlepszej pracy magisterskiej obronionej w Instytucie Historii Uniwersytetu Gdańskiego.

Do X edycji konkursu mogą być zgłoszone prace magisterskie obronione w okresie między 1 września 2021 a 31 lipca 2022 roku.

Z wnioskiem o przyznanie Nagrody występuje promotor pracy magisterskiej. Nagrodę przyznaje Kapituła Nagrody w postępowaniu konkursowym. Kapituła Nagrody może podjąć również decyzję o przyznaniu do dwóch wyróżnień dla prac, które w postępowaniu konkursowym zajęły 2 i 3 lokatę.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma:

• nagrodę finansową w wysokości 700 zł
  • nagrodę rzeczową w postaci najnowszych publikacji historycznych
  • pamiątkowy dyplom
  • statuetkę

Autor wyróżnionej pracy magisterskiej otrzyma:

• nagrodę rzeczową w postaci najnowszych publikacji historycznych
  • pamiątkowy dyplom
  • statuetkę

Termin składania wniosków o przyznanie Nagrody upływa 31.07.2022 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste uhonorowanie zwycięzców nastąpi podczas inauguracji nowego roku akademickiego 2022-2023 w październiku 2022 r.

Data publikacji: czwartek, 14. Lipiec 2022 - 13:59; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 14. Lipiec 2022 - 14:17; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska