Uroczysta Rada Wydziału i spotkanie wyjazdowe społeczności akademickiej Wydziału Historycznego

W piątek 24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Historycznego, które swoją obecnością zaszczycił J.M. Rektor UG prof. dr hab. Piotr StepnowskiPodczas tego wydarzenia J.M. Rektor wraz z Dziekanem Wydziału dr. hab. Arkadiuszem Janickim, prof. UG, w podziękowaniu za wieloletnią pracę na Wydziale Historycznym, przekazali na ręce dr hab. Anny Paner, prof. UG, prof. dr. hab. Eugeniusza Koko, prof. dr. hab. Krzysztofa Macieja Kowalskiego oraz prof. dr. hab. Zbigniewa Opackiego symboliczne tablice pamiątkowe z okazji przejścia na emeryturę.

Po zakończeniu posiedzenia Rady, Dziekan Wydziału dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG zaprosił wszystkich pracowników naukowych i administracyjnych na wyjazdowe spotkanie plenerowe, gdzie w letnich okolicznościach przyrody w leśnictwie Sopot w wiacie "Kominek Borodziej" grono społeczności akademickiej mogło świętować zakończenie roku akademickiego i pożegnanie emerytowanych Profesorów.

Data publikacji: środa, 29. Czerwiec 2022 - 08:18; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 29. Czerwiec 2022 - 09:47; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska