Studenci wspólnie UGrillowali zakończenie roku akademickiego!

Wspólne grillowanie zorganizowane z inicjatywy studentów Wydziału Historycznego w środę 14 czerwca na zakończenie roku akademickiego, uwieńczone zostało sukcesem zbiórki charytatywnej dla Ukrainy. Do puszek udało się zebrać prawie 900 zł. Dziękujemy uczestnikom za tak liczne przybycie i hojne wsparcie prowadzonej dla Ukrainy zbiórki.

Dopisała pogoda oraz frekwencja, zarówno wśród studentów, jak i nauczycieli akademickich, a także wyśmienite humory. Doskonale przygotowane grillowane przysmaki mięsne jak i bezmięsne spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników. Można było dobrze zjeść, zrelaksować się przy muzyce w gronie znajomych czy pograć w gry planszowe i szachy.

Wspólnie UGrillowaliśmy  coś pięknego, a całe wydarzenie nie odbyłoby się gdyby nie nasi sponsorzy i przede wszystkim studenci, którzy zaangażowali się w organizację całego wydarzenia. Dlatego chcielibyśmy podziękować Panu Bartoszowi Placie za organizację tej szlachetnej inicjatywy, jak również Pawłowi Dercowi, Kamilowi Lewalskiemu, Dorocie Chalickiej, Konradowi Jędrzejewskiemu, Patrykowi Brylowskiemu, Adrianowi Sulikowskiemu, którzy współorganizowali i obsługiwali to wydarzenie.

Dziękujemy także Pani Kindze Langowskiej za wsparcie logistyczne oraz sponsorom za wsparcie materialne "Plata&Pozorski Chess", Weredastoock-Twój festiwal muzyczny, a także Wodnik-Systemy nawadniające.

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, Czerwiec 15, 2022 - 13:57; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, Czerwiec 20, 2022 - 11:54; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska