Konkurs o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP

Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka ogłasza II edycję Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej.

Celem Konkursu jest zainteresowanie studentów kierunków humanistycznych i ekonomicznych historią gospodarczą oraz zachęcenie młodych adeptów polskich uczelni do rozwijania zainteresowań zagadnieniami z zakresu historii pieniądza i bankowości, dziejów gospodarczo-społecznych i myśli ekonomicznej.

Prace magisterskie poświęcone historii społeczno-gospodarczej przesyłać można w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 października 2022 r.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i formularz zgłoszenia pracy magisterskiej na stronie: www.cpnbp.pl/konkurs.

Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka to działająca od 2016 roku placówka edukacyjno-ekspozycyjna Narodowego Banku Polskiego, która realizuje misję popularyzowania wiedzy nt. historii pieniądza, finansów i bankowości na tle gospodarczo-społecznych dziejów Polski i świata.

Data publikacji: wtorek, 7. Czerwiec 2022 - 14:55; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 7. Czerwiec 2022 - 14:56; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska