UGrilluj z nami zakończenie roku!

Studenci Wydziału Historycznego UG, w ramach zakończenia roku akademickiego 2021/2022, zapraszają wszystkich studentów i pracowników UG na wspólnego grilla!

We wtorek 14 czerwca od godziny 11:00 czekamy na Was na terenie zielonym pomiędzy budynkiem Wydziału Historycznego a Wydziału Prawa i Administracji z pysznymi kiełbaskami i genialną atmosferą historycznego pikniku. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy: grillowane przekąski zarówno mięsne, jak i bezmięsne, gry planszowe, szachy,  oprawę muzyczną.

Nasz grill będzie miał charakter charytatywny, podczas trwania wydarzenia przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy na rzecz Ukrainy. Ugrillujmy więc razem pomoc dla Ukrainy!

Liczymy na waszą obecność i zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia!

Studenci WH

Organizatorzy wydarzenia:

Zespół studentów WH pod kierownictwem Bartosza Platy

Władze Wydziału Historycznego UG

Plata&Pozorski Chess – Sopocka inicjatywa szachowa

Weredastock – Twój festiwal muzyczny

Załącznik Rozmiar
UGrilluj z nami zakończenie roku akademickiego 204.49 KB

Data publikacji: wtorek, 7. Czerwiec 2022 - 13:02; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Czerwiec 2022 - 10:39; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska