Otwarcie wystawy butelek - "Pora pić! W Domu Wiedemanna w Pruszczu Gdańskim"

W środę dn. 1 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie wystawy butelek pt. "Pora Pić! W Domu Wiedemanna w Pruszczu Gdańskim", które swoją obecnością zaszczycili Burmistrz Pruszcza Gdańskiego pan Janusz Wróbel, jak również kierownik Domu Wiedemanna w Pruszczu Gdańskim - pan Bartosz Gondek. Gości powitał Dziekan Wydziału dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG, a udział w spotkaniu wzięła również dr Aleksandra Girsztowt. Oprawę wystawy wspomógł lokalny browar Amber z Bielkówka.

Tę niecodzienną wystawę można oglądać na Wydziale Historycznym UG w holu głównym na parterze przy ul. Wita Stwosza 55 w Gdańsku do 30 czerwca 2022 r.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: środa, 1. Czerwiec 2022 - 13:03; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 1. Czerwiec 2022 - 14:48; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska