Piątek na Historycznym - spotkanie z autorem książki - prof. Zbigniewem Opackim

W ramach cyklu wydarzeń „Piątek na Historycznym”  27 maja br. odbyło się spotkanie z prof. dr. hab. Zbigniewem Opackim - autorem książki pt. „Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie 1919-1939”, które poprowadziła dr hab. Magdalena Nowak, prof. UG.

W czasie spotkania prof. Opacki przedstawił kulisy powstania publikacji a uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania autorowi rozmaitych pytań.

Książka spotkała się z życzliwym odbiorem przybyłych na promocję gości. Nie zabrakło też wzruszających chwil, gdy jedna z uczestniczek spotkania podsumowała w ciepłych słowach pracę Profesora nad publikacją.

Za pośrednictwem Wydawnictwa UG goście mieli możliwość nabycia własnego egzemplarza publikacji. Wśród uczestników zostały także rozlosowane 3 egzemplarze książki z autografem autora.

Data publikacji: poniedziałek, 30. Maj 2022 - 14:03; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Październik 2023 - 13:20; osoba wprowadzająca: Tomasz Ballaun