Finał charytatywnego kiermaszu domowych wypieków “Pomoc jest słodka” - Studenci Dla Ukrainy-PomagaMY

Już dzisiaj w środę 11 maja na I piętrze na Wydziale MWB - FINAŁ charytatywnego kiermaszu domowych wypieków “Pomoc jest słodka”. Serdecznie zapraszamy!

W ramach kiermaszu, jak co tydzień, będzie można zakupić pyszne ciasta i kawę. Dodatkowo w ramach finału do zakupienia będzie mnóstwo niecodziennych odmian fiołków których nie znajdziecie w kwiaciarniach.

Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane za zbiórkę nr. 2022/658/KS “Studenci Dla Ukrainy-PomagaMY” wspierającej ofiary wojny na Ukrainie. Dzięki wam, dotychczas udało nam się zebrać ponad 9 tysięcy złotych!

Zapraszamy wszystkich na FINAŁ, pokażmy że razem możemy zdziałać wiele dobrego!

Pokaż rejestr zmian

Submitted on środa, Maj 11, 2022 - 10:38 by Monika Nagórska Changed on środa, Maj 11, 2022 - 10:38 by Monika Nagórska