Spotkanie z wykładowcami z University of Michigan-Dearborn

W czwartek 5 maja 2022 r. odbyło się spotkanie Dziekana Wydziału Historycznego UG dr hab. Arkadiusza Janickiego, prof. UG z wykładowcami z University of Michigan-Dearborn (UM-D), których gościć będziemy na naszym Wydziale przez najbliższe dwa miesiące.

Dziekan Janicki powitał gości, wyrażając jednocześnie nadzieję na owocną współpracę podczas ich pobytu na Uniwersytecie Gdańskim. William DeGenaro oraz Jorge Gonzalez del Pozo już wkrótce wygłoszą na naszej uczelni gościnne wykłady. Spotkanie było także okazją do omówienia zakresu realizowanej współpracy pomiędzy Wydziałem Historycznym UG a University of Michigan-Dearborn.

Realizacja tego programu wymiany, obejmującej zarówno wykładowców, jak i studentów z USA, jest możliwa dzięki bliskiej współpracy Wydziału Historycznego z Instytutem Anglistyki i Amerykanistyki Wydziału Filologicznego UG.

Na zdjęciu od lewej:

Jorge Gonzalez del Pozo, Ph.D. (UM-D), Scott Riggs (Director of Global Engagement UM-D), dr hab. Arkadiusz Janicki prof. UG (Dziekan Wydziału Historycznego UG), dr Arkadiusz Misztal (Wydział Filologiczny UG), mgr Anna Podciborska (Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych UG), dr Piotr Derengowski (Wydział Historyczny UG), William DeGenaro, Ph.D. (UM-D), Mercedes Alexis Larios (stypendystka Fulbrighta).

Data publikacji: czwartek, 5. Maj 2022 - 14:10; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 5. Maj 2022 - 15:28; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska