Szkolenie dla doktorantów: wybór ścieżek kariery

Uwaga doktoranci

W dniach 17-21 maja 2021 r. odbędzie się szkolenie przeprowadzone przez Uniwersytet Zachodniej Bretanii, które dotyczyć będzie wyboru ścieżek kariery po uzyskaniu doktoratu. Zgłoszenia do udziału w szkoleniu (zdalnym) przyjmowane są do 21 marca 2021. Liczba miejsc jest ograniczona. W celu uzyskania linku do rejestracji na szkolenie, prosimy o kontakt z prof. Barbarą Klassą pod adresem email: barbara.klassa@ug.edu.pl Szkolenie realizowane jest przez konsorcjum SEA-EU w ramach projektu SEA-EU-DOC dedykowanego doktorantom (niezależnie od reprezentowanej dyscypliny). Warunkiem udziału w szkoleniu jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Załącznik Rozmiar
Program szkolenia 80.79 KB

Data publikacji: wtorek, 16. Marzec 2021 - 12:44; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: wtorek, 16. Marzec 2021 - 12:44; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski