Spotkanie Rektora UG z Elektorami Wydziału Historycznego

W piątek 4 grudnia 2020 r. na Wydziale Historycznym UG gościł z wizytą Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego - prof. dr hab. Piotr Stepnowski. Jego Magnificencja Rektor na spotkaniu z Elektorami Wydziału Historycznego UG - odbytym w formie stacjonarnej i z zachowaniem reżimu sanitarnego - podziękował zebranym za udział w wyborach i przybliżył swoje działania po objęciu urzędu oraz przedstawił plan działania w najbliższym okresie. Liczymy na częste wizyty Jego Magnificencji Rektora w gościnnych progach naszego Wydziału.

1

Na zdjęciu (od lewej): Senator UG z Wydziału Historycznego/Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia - dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. uczelni; Senator UG z Wydziału Historycznego/Dziekan Wydziału Historycznego - dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. uczelni; Senator UG z Wydziału Historycznego - dr Anna Łysiak-Łątkowska; Jego Magnificencja Rektor - prof. dr hab. Piotr Stepnowski; Elektor z Wydziału Historycznego - dr hab. Iwona Sakowicz-Tebinka, prof. uczelni; Senator UG z Wydziału Historycznego - prof. dr hab. Beata Możejko; Elektor z Wydziału Historycznego - prof. dr hab. Witold Świętosławski.
Elektor z Wydziału Historycznego - prof. dr hab. Małgorzata Omilanowska i Elektor z Wydziału Historycznego - dr Monika Milewska uczestniczyły w spotkaniu w formie wirtualnej za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Data publikacji: poniedziałek, 7. Grudzień 2020 - 14:12; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Grudzień 2020 - 14:12; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski