Wręczenie certyfikatów za udział szkoleniu z metody Problem Based Learning (PBL) – metody problemowej i jej zastosowania w procesie kształcenia

W piątek 24 maja 2024 r., podczas posiedzenia Rady Wydziału Historycznego, Dziekan WH dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG wręczył nauczycielom akademickim z naszego wydziału certyfikaty za udział w szkoleniu z metody Problem Based Learning (PBL) – metody problemowej i jej zastosowania w procesie kształcenia.

Wiedza wyniesiona ze szkolenia będzie przydatna zarówno dla nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia na nowym od roku akademickiego 2024/2025 kierunku studiów licencjackich – Projektowanie gier historycznych, na którym niemal wszystkie zajęcia będą prowadzone w zróżnicowanej formie ćwiczeń, jak również dla nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia na pozostałych kierunkach studiów Wydziału Historycznego.

Certyfikaty otrzymali: dr Jan Daniluk, dr Piotr Derengowski, dr hab. Iwona Janicka, prof. UG, dr Karol Kłodziński, dr Radosław Kubus, dr Wacław Kulczykowski, dr Michalina Petelska, dr Marcin Swobodziński.

Serdecznie gratulujemy.

Data publikacji: wtorek, 28. Maj 2024 - 14:26; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 28. Maj 2024 - 15:19; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska