Wykład „Ochrona własności intelektualnej” - obecność obowiązkowa

Informujemy, że w najbliższych tygodniach odbędzie się jednorazowy wykład "Ochrona własności intelektualnej" dla wszystkich studentów I roku studiów stacjonarnych licencjackich i magisterskich na Wydziale Historycznym UG.

Obecność jest obowiązkowa! Niezaliczenie wykładu skutkuje brakiem awansu na kolejny semestr.

Wykład odbędzie się w trzech terminach:

- 4 czerwca 2023 (wtorek) o godz. 16.45-18.15 (sala 1.43, Wydział Historyczny ul. Wita Stwosza 55, parter) wykład dla studentów z kierunków:

• Historia - 1 rok studiów licencjackich
  • Historia Sztuki - 1 rok studiów licencjackich
  • Etnologia - 1 rok studiów licencjackich
  • Niemcoznawstwo - 1 rok studiów licencjackich
  • Religioznawstwo - 1 rok studiów licencjackich
  • Etnologia - I rok studiów magisterskich
  • Historia - I rok studiów magisterskich
  • Historia sztuki - I rok studiów magisterskich
  • Krajoznawstwo i Turystyka Historyczna - I rok studiów magisterskich

Prowadząca: mgr Joanna Marszałek