IV Kongres Młodej Nauki - zapisy na panele trwają!

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszamy do zgłaszania referatów oraz posterów na IV Kongres Młodej Nauki, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w dniach 11-13 lipca 2024 roku.

Właśnie zakończyliśmy zapisy dla organizatorów paneli. Zapisy dla osób chcących zgłosić referat bądź poster trwają do 9 czerwca. W tym roku uczestnicy będą mieli możliwość zgłoszenia się aż do 70 paneli z różnych dziedzin nauki.

Link do rejestracji: https://forms.gle/gS3ArGDd5VoN4zwn9

Panele zgłoszone na Kongres Młodej Nauki to m.in.: 

  • Historia najnowsza Polski – badania, teorie, interpretacje
  • Historia życia codziennego, historia mentalności i mikrohistoria
  • Promocja i popularyzacja działalności i zasobów archiwów, bibliotek i muzeów
  • Migracje i diaspory w ujęciu historycznym i współczesnym
  • Myśl polityczna w XIX i XX wieku oraz jej praktyczne egzemplifikacje
  • Region bałkański - historia i polityka

Pełna lista paneli znajduje się pod linkiem https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/panele-2024/

IV Kongres Młodej Nauki to wyjątkowa okazja dla młodych naukowców, aby zaprezentować wyniki badań, podzielić się swoimi tezami i nawiązać cenne kontakty naukowe. Wydarzenie ma międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter, łączący różnorodne dziedziny naukowe.

Poniżej przekazujemy kilka najważniejszych informacji przydatnych osobom zainteresowanym uczestnictwem w Kongresie Młodej Nauki.

  • Uczestnicy przesyłający formularz zgłoszeniowy, muszą dołączyć abstrakt w formacie .docx oraz .pdf (wzór abstraktu: https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2024/03/abstrakt-wzor.docx). Abstrakty zostaną zweryfikowane przez opiekunów naukowych paneli i dopuszczone do wygłoszenia podczas panelu na Kongresie Młodej Nauki;
  • W ramach jednej opłaty można zgłosić 3 liczbę referatów oraz posterów.

Po zakończeniu Kongresu, uczestnicy będą mieli możliwość publikacji pokonferencyjnej artykułów w czasopiśmie „Progress. Journal of Young Researchers”, wydawanym przez Uniwersytet Gdański od 2016 roku. Czasopismo skierowane jest do młodych naukowców, studentów, doktorantów.

Koszt uczestnictwa dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego w Kongresie wynosi 70 zł. W ramach opłaty zapewniamy uczestnikom materiały konferencyjne, pełne wyżywienie oraz możliwość udziału we wszystkich zaplanowanych punktach programu. Możliwe jest zakwaterowanie po preferencyjnej cenie (więcej informacji na stronie internetowej) w domach studenckich Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Kongresu oraz rejestracji na naszej stronie internetowej. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail kongresmlodejnauki@ug.edu.pl oraz telefonicznie pod numerem 725 99 22 66. W sprawie faktur, płatności, rozliczeń prosimy o kontakt mailowy kongresfaktury@ug.edu.pl lub telefoniczny 725 99 33 99.

Z niecierpliwością wyczekujemy Państwa udziału w IV Kongresie Młodej Nauki i mamy nadzieję, że będzie to czas owocnej naukowej wymiany i rozwoju.

Parlament Studentów we współpracy z Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 7. Maj 2024 - 12:39; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 7. Maj 2024 - 12:40; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska