Konkurs projektów studenckich i doktoranckich SEA-EU

Jesteś studentem studiów licencjackich, magisterskich lub szkoły doktorskiej z innowacyjnym pomysłem na wzmocnienie współpracy studentów w Europie? Chcesz pomóc w kształtowaniu przyszłości europejskiej edukacji z punktu widzenia studentów? Spróbuj swoich sił w konkursie organizowanym przez uczelnie partnerskie SEA-EU! Zwycięskie projekty otrzymają do 4000 euro.

Celem inicjatywy jest zachęcenie międzynarodowych zespołów studenckich i doktoranckich do wypracowania oryginalnych rozwiązań dla wyzwań społecznych w następujących dziedzinach:

• Polityce włączania, różnorodności i równości płci
  • Zrównoważonym rozwoju
  • Wielojęzyczności i pluralizmu
  • Cyfryzacji i cyfrowych form współpracy
  • Przedsiębiorczości społecznej i pozytywnego wpływu na społeczność/społeczeństwo.

Przed przystąpieniem do projektu pamiętaj, że zespół realizujący projekt musi składać się z co najmniej dwóch osób pochodzących z różnych uczelni SEA-EU, a nad Twoim projektem musi czuwać opiekun będący pracownikiem Uniwersytetu Gdańskiego. Jeśli zastanawiasz się jak znaleźć partnerów z pozostałych uczelni zachęcamy do wypełnienia formularza kojarzenia uczestników.

Masz pomysł, ale nie wiesz czy możesz go zgłosić do udziału w konkursie? Dołącz do webinarium, które odbędzie się w dniu 23 lutego o godz. 11:00. Jako organizatorzy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z aplikacją, realizacją projektu oraz finansowaniem. Proponujemy także udział w indywidualnych konsultacjach online w dniu 26 lutego w godz. 11:00-13:00. Link do webinarium i konsultacji na stronie SEA-EU.

Ważne terminy:

Webinar informacyjny: 23 lutego 2024, godz. 11:00
Konsultacje online: 26 lutego, godz. 11:00-13:00
Składanie wniosków: do 29.02.2024
Ogłoszenie wyników: 18.03.2024
Faza realizacji projektu: od 01.04.2024 do 30.11.2024
Termin rozliczenia projektu: do 31.12.2024

Niezbędne dokumenty do przystąpienia do konkursu (dostępne na stronie SEA-EU):

• kompletny formularz zgłoszeniowy
  • plan budżetowy
  • harmonogram realizacji projektu
  • list intencyjny podpisany przez opiekuna projektu

Wszystkie powyższe dokumenty należy przesłać do 29 lutego na adres apply-seaeu@uv.uni-kiel.de.

Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursowym obowiązującym studentów UG oraz załącznikami (załącznik nr. 1 oraz sprawozdanie) - dostępne na stronie SEA-EU.

W razie pytań prosimy o kontakt z Centrum Aktywności Studentów i Doktorantów UG pod adresem casid@ug.edu.pl.

Data publikacji: piątek, 23. luty 2024 - 11:59; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 23. luty 2024 - 12:05; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska