Wykłady popularnonaukowe w ramach Latającego Uniwersytetu RadUNII Kultury

Latający Uniwersytet RadUNII Kultury zaprasza na cykl otwartych popularnonaukowych wykładów.

Już w marcu wykład pt. "Cztery konwenty w jednym klasztorze. Jezuitów spór z Zakonem Zbawiciela o staromiejskie lokum w XVI-XVII wiek" wygłosi dr hab. Sławomir Kościelak, prof. UG

Pierwszy zaś w tym roku w ramach RadUNII Kultury, otwierający cały cykl, wykład odbędzie się 19 lutego o godz. 18.00, a wygłosi go dr Leszek Molendowski. Tytuł wykładu to: "Przybycie, osiedlenie się i działalność zakonów męskich na Starym Mieście po 1945 r." Więcej o wykładzie na stronie.

Data publikacji: czwartek, 15. luty 2024 - 14:26; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. luty 2024 - 12:24; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska