UG zagra z WOŚP już po raz czwarty

Zachęcamy do wspólnego grania w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Społeczność Uniwersytetu Gdańskiego przygotowała aż 45 aukcji, których przedmioty można licytować za pośrednictwem Allegro do 31 stycznia.

Zapraszamy do zapoznania się na stronie UG ze wszystkimi aukcjami i zachęcamy do licytowania!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 r. Wspólnie gramy dla dzieci i dorosłych o zakup sprzętu medycznego do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla 15 dziecięcych oddziałów pulmonologicznych i 49 oddziałów pulmonologicznych dla dorosłych. WOŚP w tym roku chce zadbać o „Płuca po pandemii”.

Data publikacji: poniedziałek, 22. Styczeń 2024 - 13:08; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Styczeń 2024 - 13:10; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska