Nowy kierunek studiów "Projektowanie gier historycznych" na Wydziale Historycznym

Z dumą informujemy, że uchwałą Senatu UG z dn.14 grudnia 2023 r. wśród 4 nowych kierunków studiów w Uniwersytecie Gdańskim, rozpoczynających się od roku akademickiego 2024/2025, włączono stacjonarne studia pierwszego stopnia na kierunku "Projektowanie gier historycznych", prowadzonym przez Wydział Historyczny.

Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG podkreśla, że kierunek Projektowanie gier historycznych ma przygotowywać specjalistów z wiedzą w sektorze kultury ze szczególnym ukierunkowaniem na branżę gier.

Data publikacji: piątek, 15. Grudzień 2023 - 13:16; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 15. Grudzień 2023 - 13:17; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska