Głosujemy w ABO na projekty pracownicze nr 1 i nr 9 - tylko do dzisiaj!

Głosowanie w drugiej edycji Akademickiego Budżetu Obywatelskiego trwa jeszcze tylko do dzisiaj 30 października do godz. 23:59.

Wśród projektów pracowniczych znalazły się 2, na wsparcie których liczy cała społeczność naszego Wydziału:

• Projekt pracowniczy nr 1 - Multimedialne vlogowo-podcastowe studio nagraniowe na Historycznym - dostępne dla wszystkich na UG!

Celem projektu jest uruchomienie niewielkiego studia filmowo-nagraniowego służącego całej społeczności akademickiej UG. Studio będzie udostępniane pracownikom oraz studentkom i studentom Uniwersytetu Gdańskiego, a będzie w nim można realizować wideo-wywiady, nagrywać referaty, brać udział w konferencjach i szkoleniach online, tworzyć wideoblogi, podcasty oraz streamingi (nadawać obraz i dźwięk na żywo do internetu)!

Dlaczego warto zagłosować na projekt nr 1 opowiada jego autor dr Wacław Kulczykowski w filmie na Youtube - link.

Jak zagłosować?

1. Należy wejść na stronę i zalogować się na swoje konto jako pracownik

2. Należy wybrać czerwoną zakładkę "Głosuj" w górnym menu

3. Należy wybrać projekt nr 1 i projekt nr 9 (można wybrać maksymalnie 3 projekty z listy dostępnych projektów pracowniczych)

Bardzo liczymy na Wasze głosy!

1

Lista 27 projektów ABO UG 2023, które komisja konkursowa zatwierdziła w miniony piątek podczas posiedzenia do etapu głosowania (tym 18 projektów pracowniczych oraz 9 projektów studenckich) znajduje się pod tym linkiem.

Artykuł zapowiadający głosowanie w drugiej edycji ABO UG dostępny jest na stronie aktualności UG pod poniższym linkiem.

Data publikacji: poniedziałek, 23. Październik 2023 - 09:02; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Październik 2023 - 09:41; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska