Trwa nabór zgłoszeń do Nagrody Specjalnej WŁĄCZAM PŁEĆ DO BADAŃ w ramach projektu MINDtheGEPs

Trwa nabór kandydatek i kandydatów do drugiej edycji Nagrody Specjalnej „Włączam płeć do badań” za najwyżej ocenione prace magisterskie i doktorskie uwzględniające w obszarze badań perspektywę płci, w ramach realizowanego w Uniwersytecie Gdańskim projektu EU Horyzont 2020 Modifying Institutions by Developing Gender Equality Plans (MINDtheGEPs).

Osoby zainteresowane zapraszamy do zgłaszania prac magisterskich i doktorskich do dnia 20 października 2023 r.

Pytania związane z konkursem prosimy kierować mailowo na adres: marta.dziedzic@ug.edu.pl

Więcej na stronie.

Data publikacji: czwartek, 5. Październik 2023 - 15:12; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 5. Październik 2023 - 15:13; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska