Zmiana godzin otwarcia Biura Dziekana, Dziekanatu, sekretariatów Instytutów i Pracowni technicznej

W piątek 29 września 2023, w związku z obchodami Jubileuszu 15-lecia Wydziału Historycznego Biuro Dziekana , Sekretariat Instytutu Historii i  Sekretariat Instytutu Antropologii oraz Dziekanat ds. studenckich i doktoranckich będą nieczynne.

Sekretariat Instytutu Archeologii i Sekretariat Instytutu Historii Sztuki w tym dniu czynny będzie tylko do godz. 10.00.

Pracownia techniczna będzie nieczynna.

Dyżur Prodziekan ds. Studentów i Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym dr Anny Sobeckiej na Wita Stwosza w tym dniu jest odwołany.

Data publikacji: środa, 27. Wrzesień 2023 - 13:25; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 28. Wrzesień 2023 - 15:48; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska