Latający Uniwersytet RadUNII Kultury zaprasza na wykład dr. hab. Sławomira Kościelaka, prof. UG

Sieć instytucji kultury RadUNIA Kultury, do której należy Muzeum Uniwersytetu Gdańskiego, organizuje cykl wykładów popularnonaukowych poświęconych historii Gdańska.

W najbliższy poniedziałek 19.06 o godz. 18:00 w ramach cyklu dr hab. Sławomir Kościelak, prof. UG z Instytutu Historii wygłosi wykład w Sali 30 przy ul. Bielańskiej 5.

Tytuł wykładu: Prowincjonalny Gdańsk XIX wieku – w poszukiwaniu utraconego raju, w pogoni za industrialnym szczęściem.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: piątek, 16. Czerwiec 2023 - 10:29; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 16. Czerwiec 2023 - 10:30; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska