Wykład prof. dr hab. Rakhbarkhon Murtazaevy oraz doc. dr Tatjany Doroshenko z Narodowego Uniwersytetu im. Mirzy Uług Bega w Uzbekistanie

W miniony "Piątek na Historycznym" 26 maja br. gościliśmy na Wydziale prof. dr hab. Rakhbarkhon Murtazaevę oraz doc. dr Tatjanę Doroshenko z Narodowego Uniwersytetu im. Mirzy Uług Bega w Uzbekistanie, które wygłosiły wykład pt. "Polacy i obywatele polscy w Uzbekistanie w XIX i pierwszej połowie XX w." Wykład odbył się w języku rosyjskim.

Spotkanie poprowadził dr hab. Grzegorz Berendt, prof. UG.

Następnie, Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG zaprosił gości na spotkanie, podczas którego omówiono kwestie nawiązania bliższej współpracy pomiędzy Uniwersytetem Gdańskim a Narodowym Uniwersytetem im. Mirzy Uług Bega w Uzbekistanie.

Data publikacji: środa, 31. Maj 2023 - 14:32; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 27. Październik 2023 - 12:21; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska