Najbliższy "Piątek na Historycznym" - wykład dr hab. Jacka Tylickiego, prof. UMK pt. "Nowożytna ikonografia moralistyczna w Europie północnej i w Gdańsku"

Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG serdecznie zaprasza studentów, pracowników i sympatyków Wydziału Historycznego na wykład dr hab. Jacka Tylickiego, prof. UMK z Katedry Historii Sztuki i Kultury Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu pt. "Nowożytna ikonografia moralistyczna w Europie północnej i w Gdańsku".

Spotkanie z cyklu "Piątek na Historycznym" odbędzie się w najbliższy piątek 2 czerwca br. godz. 11.30 w auli 1.48 a poprowadzi je dr Bartłomiej Łyczak z Instytutu Historii Sztuki UG.

Data publikacji: wtorek, 30. Maj 2023 - 12:35; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 1. Czerwiec 2023 - 09:05; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska