"Piątek na Historycznym" - wykład prof. dr hab. Rakhbarkhon Murtazaevy i doc. dr Tatjany Doroshenko z Narodowego Uniwersytetu w Uzbekistanie

Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG serdecznie zaprasza w najbliższy piątek 26 maja br. godz.9.45 w auli 1.48 na wykład prof. dr hab. Rakhbarkhon Murtazaevy oraz doc. dr Tatjany Doroshenko z Narodowego Uniwersytetu im. Mirzy Uług Bega w Uzbekistanie pt. "Polacy i obywatele polscy w Uzbekistanie w XIX i pierwszej połowie XX w.".

Spotkanie z cyklu "Piątek na Historycznym" poprowadzi dr hab. Grzegorz Berendt, prof. UG.

Wykład odbędzie się w języku rosyjskim.

Data publikacji: wtorek, 23. Maj 2023 - 14:47; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 25. Maj 2023 - 08:03; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska