Wykład z „Ochrony własności intelektualnej”

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

W najbliższych tygodniach odbędzie się wykład z "Ochrony własności intelektualnej" dla wszystkich studentów I roku studiów stacjonarnych licencjackich i magisterskich na Wydziale Historycznym.

Obecność jest obowiązkowa. Niezaliczenie wykładu skutkuje brakiem awansu na kolejny semestr.

• 26 maja 2023 (piątek) o godz. 15.30-17.00 (s. 1.46, Wydział Historyczny ul. Wita Stwosza 55, parter) powyższy wykład odbędzie się dla studentów kierunków:

Archeologia - I rok studiów licencjackich

Etnologia - I rok studiów licencjackich

Historia sztuki - I rok studiów licencjackich

Historia sztuki - I rok studiów magisterskich

Prowadząca: dr Małgorzata Węgrzak (Katedra Praw Człowieka i Prawa Własności Intelektualnej, Wydział Prawa i Administracji)

• 2 czerwca 2023 (piątek) o godz. 13.15-14.45 (s. 1.43, Wydział Historyczny ul. Wita Stwosza 55, parter) powyższy wykład odbędzie się dla studentów kierunków:

Historia - I rok studiów licencjackich

Historia - I rok studiów magisterskich

Krajoznawstwo i turystyka historyczna - I rok studiów licencjackich

Krajoznawstwo i turystyka historyczna - I rok studiów magisterskich

Niemcoznawstwo - I rok studiów licencjackich