Prof. Jennifer Betts  z Valdosta State Univeristy/USA już w najbliższy "Piątek na Historycznym"

Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG serdecznie zaprasza w kolejny piątek 19 maja 2023 na wykład Prof. Jennifer Betts z Valdosta State Univeristy/USA, pt. "From Camelot to Seul. The Influence of Arthurian Legend on Fantasy K-Dramas".

Wykład, który odbędzie się w języku angielskim, poświęcony będzie produkowanym w Korei Południowej, kultowym telewizyjnym serialom koreańskim, zwanym również K-dramami i ich kulturowym inspiracjom.

Spotkanie, które poprowadzi dr hab. Magdalena Nowak, prof. UG,  odbędzie się o godz. 11.30 w auli 1.48 Wydziału Historycznego UG, w ramach cyklu "Piątek na Historycznym".

Data publikacji: wtorek, 16. Maj 2023 - 15:27; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 17. Maj 2023 - 14:01; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska