Wykład gościnny dr. hab. Marcina Ignaczaka, prof. UAM w ramach cyklu "Piątek na Historycznym"

Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG serdecznie zaprasza w kolejny piątek 12 maja 2023 na wykład dr. hab. Marcina Ignaczaka, prof. UAM z Wydziału Archeologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pt. "Fortece Ukrainy. Badania nad systemem grodzisk z wczesnego okresu epoki żelaza na obszarze Podola".

Spotkanie, które poprowadzi dr hab. Marcin Wąs, prof. UG,  odbędzie się o godz. 13.00 w auli 1.48 Wydziału Historycznego UG w ramach cyklu "Piątek na Historycznym".

Data publikacji: piątek, 5. Maj 2023 - 13:51; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 5. Maj 2023 - 13:52; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska