Wykład inaugurujący dr. Jana Daniluka w ramach projektu "radUNIA Kultury. Latający Uniwersytet"

17 kwietnia w Nadbałtyckim Centrum Kultury odbył się wykład inaugurujący serię popularnonaukowych, otwartych spotkań dotyczących historii Gdańska - projekt pod nazwą "radUNIA Kultury. Latający Uniwersytet".

Pierwszym prelegentem był dr Jan Daniluk, historyk i wykładowca z naszego Wydziału Historycznego UG. Dr Daniluk w interesujący sposób przedstawił historię Gdańska w latach II wojny światowej.

Frekwencja dopisała, niemal wszystkie miejsca siedzące w głównej sali zabytkowego Ratusza Staromiejskiego zostały zapełnione (było ponad 110 osób!).

Dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy na kolejny wykład, który w ramach projektu "radUNIA Kultury. Latający Uniwersytet" odbędzie się 22 maja.

Fot. Joanna Borowik-Hołubowicz, Nadbałtyckie Centrum Kultury.

Data publikacji: piątek, 21. Kwiecień 2023 - 11:00; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 21. Kwiecień 2023 - 11:02; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska