Wykład Doc. Dr Viktorii Voloshenko już w najbliższy "Piątek na Historycznym"

Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG serdecznie zaprasza na kolejny "Piątek na Historycznym".

28 kwietnia 2023 o godz. 13.00 w auli 1.48 Wydziału Historycznego UG Doc. Dr Viktoriia Voloshenko wygłosi w języku polskim wykład pt. "Czytelnictwo-Dzieciństwo-Modernizacja. Jak czytały dzieci chłopów Ukrainy Naddnieprzańskiej na przełomie XIX i XX wieku?"

Spotkanie poprowadzi dr hab. Magdalena Nowak, prof. UG

Doc. dr Viktoriia Voloshenko z Narodowego Uniwersytetu Transportu w Kijowie w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki realizuje obecnie na Wydziale Historycznym UG w Zakładzie Historii Europy Wschodniej Instytutu Historii, zagadnienia badawcze dotyczące rozwoju czytelnictwa na Ukrainie Naddnieprzańskiej na przełomie XIX i XX wieku.

Data publikacji: środa, 19. Kwiecień 2023 - 14:46; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 25. Kwiecień 2023 - 11:20; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska