Cykl wykładów popularnonaukowych o historii Gdańska

W najbliższy poniedziałek, 17 kwietnia 2023 r., dr Jan Daniluk wykładem pt. "Pod znakiem swastyki i w realiach wojny. Historia Gdańska w latach 1939-1945", zainauguruje nowy cykl wykładów popularnonaukowych o historii Gdańska organizowany pod znakiem RadUNII Kultury "Latający uniwersytet". Wykład, w ramach współpracy z Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku, odbędzie się w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku, ul. Korzenna 33/35.

Cykl wykładów, we współpracy także m.in. z Muzeum UG, Muzeum Gdańska, Oblatami, będzie odbywał się od kwietnia do czerwca oraz od września do listopada 2023 r.. Prelegentami wykładów będą także dr hab. Sławomir Kościelak, prof. UG i dr hab. Dariusz Kaczor, prof. UG z Zakładu Historii Gdańska, Pomorza i Regionu Nadbałtyckiego Wydziału Historycznego UG.

Wstęp jest wolny.

Serdecznie zapraszamy.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Data publikacji: czwartek, 13. Kwiecień 2023 - 10:49; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 13. Kwiecień 2023 - 15:11; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska