Zapraszamy na wykład dr. hab. Krzysztofa Kornackiego, prof. UG pt. "Film jako źródło historyczne i reprezentacja przeszłości"

Dziekan Wydziału Historycznego dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG serdecznie zaprasza na wykład pt. "Film jako źródło historyczne i reprezentacja przeszłości", który wygłosi dr hab. Krzysztof Kornacki, prof. UG z Instytutu Badań nad Kulturą Wydziału Filologicznego UG.

Wydarzenie, które odbędzie się 31 marca br. godzinie 13.00 w auli 1.48 na Wydziale Historycznym, będzie kolejnym z cyklu „Piątek na Historycznym”.

Data publikacji: wtorek, 28. Marzec 2023 - 13:14; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 28. Marzec 2023 - 13:15; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska