Spotkanie z prof. dr. hab. Jerzym Sperką z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

17 marca 2023 r. na Wydziale Historycznym UG, w ramach cyklicznych spotkań "Piątek na Historycznym" miało miejsce spotkanie z profesorem dr. hab. Jerzym Sperką z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, poświęcone jego najnowszej książce „Książęta i księżne raciborscy (1290/1291-1521)". Rozmowę z Autorem odnoszącą się m.in. do pytania "Czy książę Jan Żelazny rzeczywiście był „żelazny”?" poprowadziła prof. dr hab. Beata Możejko z Centrum Badań Memlingowskich UG. Po spotkaniu wśród publiczności rozlosowano egzemplarze monografii J. Sperki.

Data publikacji: czwartek, 23. Marzec 2023 - 10:17; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Październik 2023 - 15:10; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska